درباره ما

گروه صنعتی بیهق با در نظر گرفتن نياز صنايع کشور به خدمات مهندسی، مشاوره و اجرای طرح‌هاي صنعتی با همکاری جمعي از کارشناسان و متخصصين مجرب رشته‌های مختلف مهندسي و با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به این عرصه نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه صنعت، توانسته است تا به امروز در این مسیر , استوار و ثابت قدم باقی بماند. و طي اين مدت همگام با دانش فنی روز و با بهره‌گيري از تکنيک‌ها و استاندارد‌های معتبر جهاني همواره در جهت بهبود و ارتقاء کيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان خود گام برداشته است.

گروه صنعتی بیهق با تلفيق دانش و تجربه نيروهای مجرب با انرژی و توان نيروهای جوان، همواره وظيفه اصلی خود را شناخت و درك خواسته‌های مشتريان و تلاش در جهت برآورده نمودن آن‌ها مي‌داند.

ماموریت اصلی شرکت “گروه صنعتی بیهق” کمک به پیشرفت صنایع و تبدیل سرمایه ملی و ایده به ثروت‌های ماندگار و مولد، ارائه‌ خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری و صنعتی به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محترم، مدیریت، نظارت بر پروژه‌های صنعتی با اتكاء به كارآمدي سازماني و دانش فني متخصصين، رعایت اصول مالي و اقتصادي، ارتقاء اعتبار نام تجاري با هدف ايجاد اعتماد و رضايت کلیه ذینفعان و کمک هرچه بیشتر به رشد و تعالی فرهنگ درست سرمایه‌گذاری در کشور می‌باشد.

یکی از مسائل مهم سرمایه گذران ، صنعتگران تامین ماشین آلات همگام با دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا است . اگرچه امروزه با گسترش ارتباطات پیدا کردن تامین کنندگان ماشین آلات چندان دشوار نیست ، اما تشخیص ماشین آلات خوب از متوسط و بد با توجه به عوامل مختلف کیفیت ، قیمت ، برند ، دانش فنی و دیگر عوامل کار چندان ساده ای نیست . گروه صنعتی بیهق با بیش از ده سال تجربه علمی در زمینه ساخت و واردات ماشین الات صنعتی مفتخر است امروز با بهره مندی از دانش فنی، تجهیزات سخت افزاری و ماشین آلات مدرن و تلاش مهندسین و متخصصین خود در خدمت صنایع کشور باشد.

الموقع يقوم بتحديث المعلومات

تواصل عبر WhatsApp و Telegram

989128576794+

The website is updating information

Communication via WhatsApp and Telegram

989128576794+